Zmiany na europejskim rynku finansowym

image Rynek europejski przeżywa ogromny kryzys- cześć sektora finansowego odrodziła się po wielkim krachu w 2008 roku. Wciąż jednak brakuje rozsądnych rozwiązań, które pomogły długoterminowo uzdrowić całą sytuację.

Szybkie pożyczki na dowód to sposób na szybkie pieniądze, jednak szybkie to drogie, taka chwilówka pożyczka kosztuje kilkaset złotych, dlatego ci co zajmują się pożyczkami pod zastaw zarabiają dużo, pożyczki przez Internet to również popularny sektor działania.

Pewne dziwne regulacje wydawane przez Komisję Europejską mogą się wydawać owocem pseudo działań, w rzeczywistości stanowią one bardzo wyraźne narzędzia, które mają umocnić pozycje kilku wielkich liderów z zakresu między innymi produkcji spożywczej. Nie ma tutaj więc nic dziwnego- trzeba dokładnie rozumieć sytuację i starać się wyciągać stosowne wnioski. Niestety, ale problemy są bardzo wyraźne i póki nie podejmiemy odpowiednich działań, to rynki europejskie będą drżały w pieleszach.

W tej chwili większość sektora finansowego zaczyna się przenosić na Daleki Wschód- chodzi o perspektywy rozwoju oraz raczej stabilne warunki dla prowadzenia działalności finansowej- których na razie w Europie zaczyna brakować. Miejmy nadzieje, że nastąpią zmiany, które ożywią sektor finansowy. Warto myśleć o tym, gdyż zaufanie do banków systematycznie spada.

Komentarze są zamknięte.